Англійська з британськими викладачами

У 2018-2019 навчальному році ми продовжуємо нашу програму навчання з Великобританії.
З новим змістом і з ще більшими можливостями.

 

Дистанційне навчання

Викладання ведеться дистанційно повністю ліцензованим міністерством освіти Великобританії викладачем-практиком англійської середньої школи. В основі курсу – програма KeyStage 1, 2, 3.

Урок буде проходити у форматі двостороннього спілкування в реальному часі, з можливістю використання інтерактивного середовища (перегляд вбудованих документів, відео-роликів тощо) і доступом до перегляду уроку у запису.

Content and Language Integrated Learning (CLIL)

В основі програми навчання лежить методологія Content and Language Integrated Learning (CLIL) – вивчення контенту через іноземну мову, коли вивчається сам предмет і безпосередньо мова. Унікальність цієї методології полягає в тому, що від викладача очікується знання самого предмету і вміння донести його на мові, що вивчається. У процесі навчання студентам асистує український викладач, який працює разом з британським і максимально адаптує вивчення предметної термінології.

Для спрощення вивчення, британська програма пропонується на більш «молодшому» рівні (наприклад, британський 3 клас пропонується 5 українському класу), так як на цьому етапі ми ставимо за мету вивчення предметної мови, але не самого предмету.

Віртуальна британська школа

Учні отримують можливість повністю «зануритися» у процес навчання британської школи, структуру і методологію викладання у тому вигляді, як це бачать британські студенти. Іншими словами – учні будуть «вчитися» у віртуальній британській школі без необхідності подорожі для цього у Великобританію»! CLIL дозволить учням краще зрозуміти тему заняття у прямому зв’язку з базовими концепціями мови (граматика, пунктуація і правопис).

У кожного студента є особистий кабінет, в якому можна подивитися відео записи всіх уроків, є блок домашніх завдань (в тому числі ітерактивних – з відео, блоком розпізнавання мови тощо), доступ до статистики успішності.

Заняття проводяться у вівторок і четвер з 15:30 до 17:00 (математика і природничі науки)Приєднуйтесь, кількість місць обмежена!